Tanrı'nın Parmağı!

Bu yazı Karma Astrolog Sinem Kaya tarafından yazılmıştır.
3.boyut enerjilerle evrenin bizimle dalga geçtiğini, inatlastigini ve yolumuza tas koyduğunu dusunebiliriz daha da kötüsü bunu en derinden hissedebiliriz.

Oysa ki yaşam, evren, sistem adina ne derseniz bizimle uyum icindedir. Uyumu fark etmemiz icin calisma yontemi biraz farklı sadece. Bizi çalıştırma yöntemi mi demeliyiz yoksa😚.

Son gibi görünen hikayelerde bir başlangıç umudu verebilir.
Zorun içinde kolayı vaadeder.
Kaygının icinde teslimiyeti...
Kederin icinde umudu...
Hüznün icinde mutluluğu vaadeder.

Örneğin, dogum haritalarında gezegenlerin birbirine yaptigi açıları inceleriz. Ve bunlarin bazı haritalarda ortaya çıkardığı açı kalıpları vardır. Bunlardan biri olan Yod açı kalıbı iki zorlu 150lik açıdan oluşur.

150lik açılar Uranusyen nitelikli olup ani, beklenmeyen olaylarla kendini gösterir. Yod açı kalıbına "Tanrı'nın Parmağı" da denir. Nasıl guzel bir tabir... Tanrının isaret ettigi yer.

Bir nevi kurtuluş kapısı. Bu kalıbı bir nasır gibi habire oraya dokunulmak olarak da dusunebiliriz. Olaylarla o hassas noktadan yara alırız. Fakat sistem yine kilitli kapinin anahtarını yakinlarda bir yere koymustur, farkında misiniz?

Paspasin altinda olmasa bile, aramaya, bulmaya odaklanmaya degerdir... Yolculuğun kendisi budur. Ve anımsayın, evren gidiş yolumuza puan verir.

O en zorlandığınız yerdedir ödül.
İşareti takip edene.