Balık Burcunda Yeni Ay! Aşkla, sevgiyle, hislerle 💙

Bu yazı Astrolog Nuray Güldal tarafından yazılmıştır.
13 Mart'ta Balık Burcu’nun 23 derecesin bir Yeni Ay gerçekleşti. 🌙💧 

 💙Yeni Ay’ lar bize; başlangıç enerjisi, yenilenme, harekete geçme enerjisi verir. 
Yeni Ay’a Neptün ve Venüs’ün eşlik etmesi keyifli zamanların geldiğine, hülyalı, naif günlere işaret ediyor. 

💙Bu dönemlerde adımlarımızı atarken dikkatli olmakta fayda var. Pandemi döneminde olmamız dolayısıyla da rüyalara kapılıp, tedbiri elden bırakmayalım. 

💙Bu Yeniay Türkiye’nin 9. evinde progress venüsün üzerinde gerçekleşiyor. 

💙Üniversiteler, profesörler, Kıbrıs, Anayasa, Kadın Hakları ve Yargı süreçleri gündeme gelebilir. Neptün’ün yine burada olması Deniz Taşımacılığı, uluslararası sular ile ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal medyada  iftira, olay kurbanı kişileri görebiliriz. 

Burçlara Etkisi; 

💙Balık ve Yükselen Balıklar için; Dış görünüşü, genel sağlığı, ilişki tarzları ile ilgili yenilik yapmaya uygun bir dönemdeler.

💙Koç ve Yükselen Koç; Anne akrabaları, içsel süreçler, bilinçaltı, hayalleri, psikolojik olarak yenilenme ile ilgili konular gündemine gelebilir. 

💙Boğa ve Yükselen Boğa; Hedefleri, arkadaşları, kariyerleri, umutlarıyla ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilir. Gruplar içerisinde keyifli vakit geçirebilir. 

💙İkizler ve Yükselen İkizler; Anne, kariyer, kayınvalideler, toplum önünde duruşunuz, görevleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Düzene sokmak için adımlar atılabilir. 

💙Yengeç ve Yükselen Yengeç; Uzun zamandır düşündüğü konular ile ilgili adımlar atabilir, uzun yol, eğitim, mahkeme süreci, görümce ve kayınbirader ile ilgili konular gündeme gelebilir. 

💙Aslan ve Yükselen Aslan; Miras, parasal konular, spritüel konular, seksüel konularla ilgili başlangıçlar olabilir. 

💙Başak ve Yükselen Başak; İlişkiler, ortaklık, başkalarından gelecek yardım veya destekler ile yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. 

💙Terazi ve Yükselen Terazi; Genel sağlık, diyet, iş yeri, gündelik rutinlerle ilgili, yeni başlangıçlar yapabilir, yoğun bir sürece girip, yeni sorumluluklar edinebilir.

💙Akrep ve Yükselen Akrep; Çocuklar, yaratıcılık, üretkenlik, hobiler ile ilgili yeni başlangıç yapabilir. İçerik üretimi vs. yapıyorsanız bu dönem çok verimli geçebilir.


💙Yay ve Yükselen Yay; Babanız, aileniz, ilişki, aşk konuları ile ilgili şanslı bir dönem. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir. 

💙Oğlak ve Yükselen Oğlak; İletişim, kurs, eğitim, kısa yolculuklar gündeminize gelebilir. Çok konuşup, çok dinleyebilirsiniz.

💙Kova ve Yükselen Kova; Para kazanma şekli, yetenekler, kaynaklarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni iş başlangıcı, iş yapış şeklinizle ilgili altın gibi fikirler bulabilirsiniz.