AY KOÇ BURCUNDA

Bu yazı Doğum Haritası Uzmanı Çiğdem Şengün tarafından yazılmıştır.
Ay'ın Doğum Haritanızdaki Konumu

Bir doğum haritasında Ay'ın konumu duygularınızı nasıl ifade ettiğinizi anlatır. Aynı zamanda sezgileriniz, anılarınız ve hayal gücünüz Ay'ı temsil eder. Ay anaçlık eğiliminizi gösterir. Kadın, aile, ev işleri, yemek, çocuklarla ilişkiler, insan ilişkilerindeki tepkileriniz, hayatta hassas olduğunuz alanlar Ay'ın durumuna bakılarak tespit edilir.

Ay Koç Burcunda;

Olaylara karşı duygularınızı özgürce ifade edebilirsiniz. Sorunlarınızı sakin bir şekilde çözmek yerine çoğu zaman hemen eyleme geçersiniz. Olumsuz duygularınızla bir savaşçı gibi savaşırsınız. Meydan okuyan tavırlarınız karşı tarafı incitebilir. Sorunların üzerine giden Ay burcu Koç kişiliği çoğu zaman kolay çözümler bulur. Tavır ve tepkileri savaşçı ve rekabetçidir. Aynı zamanda oldukça tutkulu olan Ay Koç kişiliği bir spor dalına ilgi duyabilir. Spor yapmasa bile bir spora ve ya hareket gerektiren işlere karşı sempati duyabilir.

Ay Burcu Koç Olanlara Tavsiyeler

Ay Koç burcu kendini ifade ederken yanlış anlaşılabilir. Ani ve cesaretli tepkileriniz başkalarının kalbini kırabilir. Acele hareket etmeyin. Empati yapmaya çalışın. Öfkeli anlarınızda kaba ve kırıcı olmamaya dikkat edin. Ay burcu Koç olanların biraz daha sabırlı ve dikkatli olmayı öğrenmeleri gerekiyor. Empati yeteneklerini geliştirip, kırıcı olmadıkları zaman doğal tepkileri sevimli bir hale gelir. Herkes sizin kadar eyleme geçerken tutkulu ve istekli olmayabilir. Bu durumda yine karşı tarafın isteklerini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Ay Koç Burcu İletişimi

Çevresine güç ve destek vermeyi çok iyi bilir. Yüksek motivasyona sahip Ay Koç, enerjik ve hevesli tavırları ile karşı tarafı eğlendirebilir. Güçlü ve özgüvenli kişilerle arkadaş olmayı tercih eder. Kolay kırılabilen kişilerle iletişim kurması biraz daha zordur.
Güne enerjik ve yüksek motivasyonla başlamayı tercih ederler. Yeni başlayacakları işlerde genelde hevesli olurlar. 
Sevdiği insanla romantik bir ilişki tercih etmese de tutkulu bir aşk yaşamak ister. Sevdiği kişi ile maceraya atılabilir.