24 Temmuz Saka Dolunayı

Bu yazı Karma Astrolog Elif Yılmaz tarafından yazılmıştır.
24 Temmuz cumartesi günü Güneş 1 derece Aslan burcunda 1. evde ve tam karşısında Ay 1 derece Kova burcunda 7. evde bir dolunay gerçekleşiyor.
Güneş 1.evde yöneticisi olduğu aslan burcunda egoyu çoğaltmakta.
Ay ise 7.evde ikili ilişkiler, ortaklıklar,sözleşmeler gündemde Satürn ile kavuşumda olması bu konularda baskı ve kısıtlanmalara karşı gelineceğini göstermekte.Fakat bu konumları Ay düğümleri olumlu destek vermekte yani kriz ve gerilimler yaşansada bunlar kadersel etkilerdir.
Aslan burcu ben kova biz yani ben ve biz veya toplum arasında karşıtlık,zıtlaşma yaşanabilir.Özgürleşme ve yenilik ihtiyacı artabilir.
Genel anlamda ilişkiler açısıdan uğursuz ve şansız bir dönem olabilir.Bitmesi gereken evlilik birliktelikler bitecek fakat kolay olmayacağa benziyor özellikle kadınlar bu dönemi en az zararla  atlatmaya çalışmalıdır.Devam etme kararı alanlar ise ilişkilerinde şifalanma sürecine girecektir.
Dolunay da Altair yıldızının etkisinde, uçaklar, pilotlar,yüksek teknoloji ile ilgili gündemler olacağına işaret etmekte..
Yükselen de Procyon ile bize bir çeşit koruma vermekte.Sizde ruhsal ve enerji çalışmaları yaparak bu korumayı arttırabilirsiniz.
Yükselen yöneticisi Ay ise kova da ve açılarına bakıldığında Dolunay da gizli saklı kalmış konuların ortaya çıkacağı evlilik ve birlikteliklerde krizlere yol açacağı görülmekte.
Değer duygusu sorgulanmakta..
Değer verdiğin kişinin karanlık tarafı ile yüzleşme zamanı..
Harcamalarda artışın olacağı evde ki hesabın çarşıya uymayacağını söyleyebilirim.Her türlü harcamalarda ego,kibir ve gösterişten uzak durmamız gerekmekte.
Kendimizi ve çevremizi beslediğimiz konularda  bütçemizde kısıtlamalara gidebiliriz.Stratejik plan ve bütçeyi iyi hesaplayarak bu süreci az zararla atlatabiliriz.
Annemizin sağlığı veya kendi sağlığımız ile ilgili ani hastalıklar oluşabilir.Extra sağlık harcamaları çıkabilir.
Evlilik ve birlikteliklerde geçmişten gelen konuların ani bir şekilde gündeme gelmesi krizlere yol açabilir.
Kurnazlık yapan acımasız insanlar para yüzünden diğer insanların sağlığını riske atmakta.Temkinli olmakta fayda var, her türlü tedbiri alınız.
Mc de koç Alphertz ve şiron ile kavuşumda erdemli ve dürüst isen hak edişin doğrultusunda başarı vaad etmekte.
Önümüze konular ikişer ikişer gelebilir ve benzer olaylar yaşanabilir.
Sağlık ta kalp hastalıklarına dikkat edin.
Herkesin hayrına olması dileğiyle...
Sevgiler Elif YILMAZ